Сейчас: 2019-01-22 20:19:03

  Политика

  Хірург, якого відсторонили від роботи після смерті хлопчика з Тернопільщини, звернувся з апеляцією до суду

  Хірург, якого відсторонили від роботи після смерті хлопчика з Тернопільщини, звернувся з апеляцією до суду
  Винний у смерті 12-річного тернолянина Романа Кулака хірург Жидачівській лікарні хоче поновитися на посаді. Відповідну апеляцію медик подав до Апеляційного суду Львівської області.

  Таким вчинком обурений батько хлопчика Володимир Кулак, який мріє лише про одне — щоб винні в смерті його Ромчика були покарані.

  «Лікар хірург з Жидачева якого відсторонили від виконання обов’язків подав апеляцію на рішення судді Галицького суду, той лікар якого так активно захищає голова районної ради в Жидачеві, що фактично є протизаконною дією, бо це тиск, на судову владу і це є злочин! Отож дорогі мої друзі, журналісти, запрошую, прийдіть в понеділок 14.01.19р., попередньо це є 11.30год. Апеляційний суд Львівської області. Львів, пл. Соборна,7», – пише на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» Володимир Кулак.

  4 січня 2019 року у Галицькому районному суді міста Львова відбулося судове засідання, на якому обрано міру запобіжного заходу для двох медиків Жидачівської районної лікарні, з імовірної вини яких помер 12-річний Ромчик Кулак. Серед них і згаданий хірург.

  З тим, що після цього резонансного випадку лікар хоче й надалі оперувати не згідні й громадські активісти, які апелюють до народних депутатів посприяти у законному вирішенні даного питання, адже поки складається враження, що народні обранці навпаки намагаються «відбілити» хірурга.

  «Лікар в справі смерті хлопчика в Жидачівській лікарні подав апеляцію. Хоче оперувати, бо порушено його право на працю. Нагадаю, Галицький суд суддя Волоско, прийняла законне рішення щодо відсторонення його від роботи. Але, декому не йметься. Я закликаю народних депутатів, які курують цей округ не пхатися у справу, не лазити по Адміністрації Президента, не лазити по ОДА, не пропонувати грошей батькові, а встати на стежку закону», — пише у соцмережі журналіст, голова громадської ради СБУ у Львівській області Галина Янко та закликає прийти на слухання і журналістів, щоб не дати «спустити на гальмах» резонансну справу.

  До слова, сьогодні, в Жидачівській лікарні працює комісія Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації щодо роботи лікарні. Адже тиждень тому там сталася чергова смерть породіллі.  Джерело статті: “http://ternopoliany.te.ua/zhittya/32541-khirurh-iakoho-vidstoronyly-vid-roboty-pislia-smerti-khlopchyka-z-ternopilshchyny-zvernuvsia-z-apeliatsiieiu-do-sudu”