Сейчас: 2018-11-16 16:44:55

  Новости

  Речі загиблих в Іловайському котлі АТОшників розкопали під Дніпром


  Біля селища Таромське Дніпропетровської області волонтери розкопали лантухи з особистими речами бійців, які загинули, виходячи з Іловайського котла в 2014 році.

  Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення депутата міської ради Кривого Рогу Миколи Колесника у соціальній мережі Фейсбук.

  “… Я займаюся викопуванням речових доказів, разом з командою “Евакуація 200 “. Викопуємо форму, берці, ремені, кобури, мішки з моргу, з бірками. Речі Іловайських хлопців”, – написав він.

  “Всі 36 мішків на одне з сільських господарств завіз у 2014 році тодішній глава Таромського відділення міліції (підсушити трохи). І забув забрати, відморозився, на дзвінки власників господарства не реагував. Люди знайшли мене і попросили зробити по-людськи, бо ці речі потрібно не закопати, а поховати…”, – повідомив він.

  Також депутат зазначив, що відомості про це внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею службова недбалість.


  Нагадаймо, наприкінці літа 2014-го року Росія намагалася посіяти хаос на території Донбасу, у той час як сили АТО могли закінчити антитерористичну операцію і вийти на кордон з РФ, взявши його під контроль.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/rechi-zagyblyh-v-ilovajskomu-kotli-atoshnykiv-rozkopaly-pid-dniprom/”