Сейчас: 2018-11-15 23:35:53

  Новости

  Витратила досить робочого часу

  Витратила досить робочого часу. Але не більше ніж витрачаю на податки, хоча не певна, що доживу до пенсії. Я плачу податки не для того, щоб ТАКЕ бидло розкошувало на МОЇ гроші. В мене двоє дітей і я знаю, куди витратить кошти.
  Ні, це не справа Шуригіної. Це справа про МЕНТОВСЬКИЙ БЄСПРЄДЄЛ. Тут. У нас в Україні. Я не хочу жити в лайні.
  Отже всім, кого цікавить #Варченко #Бурейко

  1. Історія викладена дівчиною 100% правдива. Про це свідчить, хоча б пост вгорі, написаний від імені дівчини. Він повністю аналогічний посту Варченко і написаний ментовським протокольним стилем. Він уже розійшовся по ЗМІ. Тому якщо навіть його знесуть, то кожен зможе переконатися, що:
  1) Ми маємо справу з людиною, яка або сама – клінічний ідіот, або вважає нас клінічними ідіотами. Підозрюю, що справедливі обидві тези одночасно. Так, ТАКА людина могла підписуватися на сайті знайомств власним іменем, щоб похизуватися перед меркантильними дівчатками. До речі, він ні чим не ризикував, бо завжди міг сказати, що це не він, а фейковий акаунт.
  2) Варченко страждає на манію величі, бо придумати версію буцім його родиною цікавиться сам Х..ло і вважати, що вона виглядає цілком вірогідною, це вже манія величі. Така людина дійсно могла оскаженіти від відмови. З мужиками-психопатами таке буває досить часто. Це ж треба якась!!! …. і мені, мені!!! відмовила.

  2. Версія про начебто підставу ідіотична:
  1) На Варченках ніде проби ставити. Пошукайте в сіті. Там такий компромат, що волосся стає дибки. Чому не розкручувати те, що вже є, відшукуючи нові подробиці?
  2) Навіщо придумувати таку складну історію, яка порівняно з іншим виглядає не такою вже й жахливою. Це НЕ ЗГВАЛТУВАННЯ. Усього навсього цькування в сіті. Його ВАЖКО ДОВЕСТИ. І його ВАЖКО ПОКАРАТИ. Можна знайти купу матеріалу на цю тему, навіть після доведення навмисного цькування люди не понесли якихось покарань.
  3) Навіщо так складно й так дорого (згадаймо ще всіх цих ботів, яких також «шиють» як спеціально куплених)?
  4) Офіційно пара розведена (це зазначено в декларації). У нас повно розлучень. Що жінка має відповідати за кожного свого бувшого чоловіка після розлучення? 
  ОК. Все вдалося. Довели, що чоловік після офіційного розлучення почав бігати за молодими студентками. Ну й що? Що тут такого? Та якби кожну розлучену жінку за гульки БУВШОГО чоловіка звільняли з роботи…

  3. Про дівчинку. Тут пишуть, всі акаунт зломаний і ВСІ пости дівчинки писала не вона. Ні. Це НЕ ТАК. Всі пости є в сіті і кожен може переконатися, що такий дебілкуватий стиль лише у пості з «вибаченням». Особливо зворушливо було прочитати про «гражданскую жену».

  Перші пости написані від імені дівчинки цілком відповідають віку. 19 років. Студентка. Нормальний текст. Без помилок було? Ні, там були деякі пунктуаційні похибки, а орфографію непогано править ворд. Чому гарна дівчинка обов’язково повинна бути дебілкою?

  Важко розкрутити? Та нє фіг дєлать. Яка різниця скільки друзів, на те є групи в соц.сітях. Викладається в групу – і вперед, все летить як брехня по селу.

  Мотив дівчини дуже простий: вона захищається (почитайте погрози – зрозумієте. кожен би на її місці злякався).

   
  Наталья Бурейко
  16 ч.

  Мне очень стыдно.

  Я, Бурейко Наталья, написала публикацию об угрозах со стороны Александра Варченко в социальной сети Facebook, не разобравшись в ситуации и не отдавая себе отчет в своих действиях. Я хотела защитить себя, но нанесла своими действиями вред другим людям. Я не не имела на то реальных оснований и какого-либо морального права. Я не имела никаких оснований считать, что мне угрожал именно Александр Варченко, а не кто-то другой.

  Я стала жертвой циничной провокации против Александра и его супруги.

  Я допускаю, что аккаунт был создан хакерами из России для дискредитации чиновников Национальной полиции и Государственного бюро расследований.

  Я приношу свои извинения Александру Варченко и членам его семьи.

  Александр Варченко и его гражданская супруга являются порядочными людьми.

  Мне очень стыдно, что я стала жертвой мошенников и невольно приняла участие в этой грязной информационной кампании.

  Просьба журналистам не беспокоить более меня, мою семью, или семью Александра. Оставьте эту тему в покое.

  Дальнейших комментариев не будет.