Сейчас: 2019-01-20 13:43:55

  Новости

  На Вінниччині прощаються з воїном Олександром Оцаберою

  "На
  На Вінниччині прощаються з воїном Олександром Оцаберою

  Він був хоробрий, порядний чоловік, справжній патріот. Молода дружина і двоє маленьких синів лишилися у скорботі.

  Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

  У неділю, 13 листопада, в селі Гурівці Козятинського району Вінницької області відбудеться похорон молодшого сержанта, бійця 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Оцабери Олександра Аркадійовича. Про це на своїй сторінці в Facebook написала волонтер Тетяна Барвінська. Наводимо її текст повністю.

  "Вінничина готується провести в останній путь свого краянина.
  В неділю 13 листопада в с.Гурівці (Козятинський район) відбудеться похорон молодшого сержанта, бійця 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Оцабери Олександра Аркадійовича.
  Олександр Оцабера загинув під час розвідувальної операції внаслідок підриву на фугасі, близько 7 години ранку 11 листопада поблизу Торецька (Дзержинськ) в Донецькій області. Йому було 27 років.
  Схилімо голови, бо Україна понесла ще одну важку втрату!

  Оцабера Олександр Аркадійович народився 23 липня 1989 р. в с. Гурівці Козятинського району на Вінничині. Закінчив місцеву школу. Працював, одружився на коханій дівчині Анні, в них народилося двоє діток. А потім розпочалася війна...
  В липні 2014 Олександр отримав повістку з військомату. Нетривале навчання на полігоні — і на фронт, в саме пекло, в найгарячіші на той час точки війни. Перше бойове хрещення отримав у Попасній. Потім жорстокі бої в Нікішино. Далі — Дебальцевській котел, де разом з побратимами до останнього тримав оборону.
  Олександр воював в складі 128 гірсько-піхотної бригади, мав позивний "Десант". Був розвідником, замкомандира відділення. На його рахунку багато успішних операцій.
  23 грудня 2014 Олександр Оцабера отримав важке поранення в праве плече. Один осколок лікарі видалили, а другий так і залишився назавжди в його тілі. Трохи підлікувавшись і пройшовши курс реабілітації, 27 січня 2015 р. Олександр знову повернувся на передову. Але незабаром, в березні, його було демобілізовано і вже на "гражданці" за заслуги перед Батькіщиною нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни».
  Перебуваючи вдома, Олександр брав активну участь в житті місцевої громади. Під час місцевих виборів у жовтні 2015 року балотувався до Козятинської районної ради від Європейської партії України. Але всидіти в тилу так і не зміг.
  11 грудня Олександр підписав контракт із ЗСУ і повернувся до війська. Службу проходив в 199 навчальному центрі ВДВ при 95 бригаді. Він був інструктором з вогнево-тaктичної підготовки. Нещодавно, 20 жовтня, нагороджений Почесною грамотою Вінницької ОДА.
  Олександр Оцабера був природженим військовим, справжнім знавіцем своєї справи. Відповідальний, хоробрий, справжній патріот. А ще дуже порядна, доброзичлива тa спокійна людина. Таким він запам"ятався своїм друзям, та всім, хто його знав.
  В невтішному горі мама та старенька бабуся. Вдовою залишилася молода дружина, та зосталися без татка двоє маленьких хлопчиків — Євген та Владик, 7 і 4 років.
  Будь проклята ця війна! Вічна і світла пам"ять Герою!

  На знак скорботи за загиблим воїном в Козятинському районі оголошено День жалоби. Нa чaс проведення прощaльної церемонії нa Козятинщині буде обмежено проведення розвaжaльно-концертних зaходів тa спортивних змaгaнь".

  Вічна пам’ять Герою! Не забудемо!

  ""
  ""