Сейчас: 2020-07-03 20:08:32

  Новости

  Несправність димаря призвело до пожежі у житловому будинку на Буковині


  Вранці 4 червня у с. Романківці Сокирянського району виникла пожежа в житловому будинку. Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Несправність димаря призвело до загорання дерев’яних конструкцій горища. На момент коли власниця виявила пожежу, вогонь встиг поширитися по всьому горищу. На місце події було направлено черговий караул рятувальників 8 Державної пожежно-рятувальної частини м. Сокиряни та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ с. Романківці. Вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу в тих межах, що вони застали її на час прибуття. Площа пожежі склала 80 кв.м. Вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку.

  Об этом сообщает Алексей Пивоваров

  Цього ж дня у с. Мигово Вижницького району горіла господарська споруда. Пожежу було ліквідовано місцевим пожежно-рятувальним підрозділом с. Мигово. Площа пожежі склала 6 кв.м. Про це інформує пресслужба управління ДСНС України у Чернівецькій області.


  Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/nespravnist-dimarya-prizvelo-do-pozhezhi-u-zhitlovomu-budinku-na-bukovini-390195”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости