Сейчас: 2020-07-03 21:33:30

  Новости

  Послаблення карантину з 5 червня: список скасованих обмежень | Факти I

  Послаблення карантину з 5 червня: список скасованих обмежень | Факти I

  Послаблення карантину з 5 червня дає можливість проводити служби у церквах, скасовує самоізоляцію для осіб старше 60 років та дозволяє кафе і ресторанам працювати повноцінно.

  Об этом сообщает Редакция

  Відповідні зміни ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 3 червня.

  Проте у Києві подальших послаблень карантину поки не вводитимуть через невтішну статистику захворювання на коронавірус.

  – У Києві один з трьох показників – щодо кількості хворих на 100 тис. населення – перевищує норму. Нині становить 14,9. Тому, ми не можемо ризикувати здоров’ям людей і запроваджувати ще більші послаблення, – заявив Кличко.

  Які послаблення карантину вводять з 5 червня:

  • заклади громадського харчування зможуть приймати відвідувачів у приміщеннях за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • особам старше 60 років можна не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м². Альтернативно – проведення служб просто неба за дотримання дистанції у 1,5 м;
  • дозвіл діяльності закладів оздоровлення та відпочинку дітей;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у віддаленому режимі;
  • ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.
  Послаблення карантину з 5 червня: список скасованих обмежень

  Також дозволили перевезення пасажирів легковими автомобілями у кількості до п’яти осіб разом з водієм. Але це без урахування дітей віком до 14 років.

  – У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень, – пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Авіаційне сполучення

  З 5 червня відновлюється внутрішнє авіасполучення. Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови №392 від 20 березня 2020 року, які дозволять відновити його. Рішення набуде чинності після опублікування.

  З 15 червня полетять перші літаки за кордон. Але авіарух відновиться з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.


  Джерело статті: “http://fromua.news/article/9172920/poslablennya-karantinu-z-5-chervnya-spisok-skasovanih-obmejenj-fakti-I/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости