Сейчас: 2021-01-25 08:02:49

  Новости

  Гончарук висловився про скандальний виступ міністра Мілованова

  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував скандальний виступ міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милофанова на семінарі “Economy Lab” кілька років тому. Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

  Об этом сообщает http://stopotkat.top

  Зазначимо, що виступаючи перед слухачами, Тимофій Милованов висловлюється неоднозначно: “Я виїхав з України у 1999 році і повертався в особистих справах… мене ніколи не цікавила особливо Україна… мене цікавив парусної спорт і сальса”; “…я займався теорією ігор, теорії контрактів, мікроекономікою… я – теоретик… я особливо не розумів нічого в економіці і продовжую нічого не розуміти…”; “…я просто не переношу будь-які зустрічі…” і т. д. і т. п. “Всі наші міністри патріоти і професіонали. Вихоплена з контексту фраза 5-річної давності не може бути предметом такого уваги.

  Вони мають на меті дискредитувати міністра економіки – тому що він працює, щоб в Україні відбулися реформи, а це далеко не всіх влаштовує”, – сказав Олексій Гончарук.

  Також він натякнув, що опоненти Мілованова пов’язані з “рукою Кремля”. За словами прем’єра, “інформаційна атака” на Мілованова потрібна, щоб загальмувати земельну реформу і приватизацію, не дати міністру зруйнувати корупційні схеми.  Джерело статті: “http://povin.com.ua/237806-09-10.html”