Сейчас: 2018-12-13 13:16:39

  Компромат

  Мудреці по сучасному


  Ціна знання голов наших або мудреці по сучасному.

  Чи ж бо достатні знання у нас, щоб осягнути цей світ, щоб підкорити його..

  Нова епоха подарувала нам надлишок інформації.Все що непотрібне нам, всілякий мусор наповняє наші голови і ніхто не знає як і з нього дістати оті золоті краплини мудрості. Все і вся нас навчають всьому, та чи потрібно воно нам?? І навіть ота столітня істина, що чим більше знаєм, тим ми мудріші і голови наші ясніші, нажаль вже давно не спрацьовує. Наші голови уподібнються скрині в яку поклали всілякий непотріб, а не саме необхідне, що потрібне по життю. І коли час настає ми порпаємось в скрині та не можемо знайти саме те, а знайшовши розумієм, що довго шукали. О так б’ємося головами об обухи непізнаності. Епоха принесла багато плодів, та несилі ми все ввібрати, зібрати всього врожаю, от і гниє він від дурноватості головів, а все червиве та надбите беремо та збираємо. Сліпці…

  Да, є в чомусь тут правда, знаєте я ще це в інституті запримітив, коли брався за вивчення цікавих мені речей, по крупинці скрізь збирав і в кожну нішу клав, а в результаті ні в тому ні в іншому не розібрався….

  Та діло в тому, що перенасичений світ наш всілякого рода інформацією. Саме це забиває голові наші і на зміну мудрості тупість приходить, це хвороба 21 століття..

  Як же того уникнути? Да ніяк, від того недінешся, розтягуй мозок і втягуй як губка у себе. Так відбирати треба, де мусор, а де цінні речі, от і все.

  А як же його відрізнити? Так отож…..

  Бачите хворобою 21 століття називають і СНІД, і ігроманію, і хронічну втомленість, та корінь не бачать, звідкіля йде то все. Забагато дають нам в голови наші непотребу всілякого, а потрібне забирають, і ми як сліпці йдемо за пастухом. Так як бо стадом йдемо, хоч тільки сліпці, а й думать небажаєм, думку світлу до кімнати не пускаєм, самі душимо її, вбиваємо черговою дозою всесвітової інформації. Ну навіщо ж знать тобі хто там за океаном з ким і що купив і що їсть. Клоунада всесвітнього масштабу…

  Щасливі ж ті хто живем духом своїм і іншого не шукає…Нешукаймо правди іншої, вона одна для всіх, і нема в неї сторін і не можна на неї подивитись знизу чи зверху, вона ж бо тіло істини, вона вседисущий прах праотців.


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]