Сейчас: 2019-08-18 19:55:01

  Компромат

  Адвокат Порошенка назвав «піар-ходом» ідею допиту свого клієнта на поліграфі

  Слова адвоката наводить видання «Українська правда».

  «Теперішня історія з поліграфом – виключно піар-хід, що має ще на якийсь час приховати відсутність у слідства будь-яких доказів будь-яких злочинів чи навіть правопорушень. Петро Порошенко публічно заявляв, що не довіряє ДБР, оскільки слідчі ДБР показали свою упередженість і необ’єктивність. Він готовий проходити поліграф у прямому ефірі телеканалу «Прямий», – розповів Головань.

  Як відомо, 12 серпня Порошенко приходив на допит у межах кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу «Прямий».

  За словами керівника ДБР Романа Труби, допит Порошенка тривав дві години. Труба також заявив, що наступний допит, можливо, буде проведений із застосуванням поліграфа.

  13 серпня у пресслужбі Центрального апарату Державного бюро розслідувань Громадському повідомили, що суд надав дозвіл на проведення перевірки п’ятого президента України Петра Порошенка на поліграфі.



  Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/advokat-poroshenka-nazvav-piar-hodom-ideyu-dopitu-svogo-kliyenta-na-poligrafi”

Новости