Сейчас: 2018-12-10 23:00:25

  Новости

  У Росії обвалився важливий міст (відео)

  У Росії обвалився важливий міст (відео)
  На межі Забайкалля і Бурятії льодохід змив один з найнебезпечніших мостів Росії — Інтернаціональної дружби (інша назва — Вітімський міст, — Ред.), пише Уніан посилаючись на російські ЗМІ.
  На записі видно, як овалилася його опора. Тепер жителі забайкальського селища Куанда остаточно залишилися без автомобільного сполучення із зовнішнім світом.
  В районі введено режим НС: тут інцидент вже називають катастрофою. Тепер єдиний зв’язок зі світом — це потяг, який курсує тричі на добу. На записі, зробленому кілька днів тому очевидцями, видно, як всього за дві хвилини одна з опор з тріском руйнується. Водночас колона падає, за кадром чоловік каже: "немає мосту Вітімського, все". Завершується запис словами "ми залишилися на острові".
  Через Вітімський міст у село возили паливо, продукти, у тому числі для школи-інтернату, зараз селище відрізане з обох сторін, залишилося лише залізничне сполучення", — виступив із заявою місцевим ЗМІ голова Федерації району Павло Романов.
  У Головному управлінні МНС по Забайкальському краю розповіли, що допоможуть місцевим жителям налагодити зв’язок з Великою землею і компенсують відсутність автомобільного сполучення. За даними видання, міст був визнаний аварійним ще у липні 2016 року, влада заборонила його експлуатацію, проте люди продовжували користуватися єдиним автомобільним сполученням.
  Якщо у Вас не відображаються фото чи відео, перейдіть, будь ласка, до повної версії сайту
  Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/17/295002-rosiyi-obvalyvsya-vazhlyvyy-mist-video”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]