Site add
  Новости

  Держдеп США засудив відкриття мосту через Керченську протоку  Державний департамент США засудив відкриття мосту через Керченську протоку. Відповідну заяву речниці американського зовнішньополітичного відомства Хізер Ноєрт опубліковано на сайті Держдепартаменту у вівторок, 15 травня.


  Про це повідомляє DW.COM.


  Ноєрт підкреслила, що «Крим є частиною України», а міст був побудований без дозволу української влади. «Будівництво Росією моста слугує нагадуванням про наміри Росії й надалі нехтувати міжнародним правом», — заявила Ноєрт.


  Нагадаймо, що із заявою, що засуджує відкриття Керченського мосту, виступив і Європейський Союз. «Будівництво мосту спрямовано на подальшу примусову інтеграцію незаконно анексованого півострова до Росії та його ізоляцію від України, частиною якої Крим залишається», — наголошується в заяві зовнішньополітичного відомства ЄС.


  Російський президент Владімір Путін 15 травня відкрив міст, що з’єднує материкову Росію та Крим. У березні 2014 року Росія незаконно анексувала Кримський півострів. У ЄС та США неодноразово наголошували, що ніколи не визнають здійсненої з порушенням міжнародного права анексії.


  «Аргумент»


  Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/derzhdep-ssha-zasudiv-v-dkrittya-mostu-cherez-kerchensku-protoku”

add