Сейчас: 2019-01-21 20:46:55

  Новости

  Держдеп США засудив відкриття мосту через Керченську протоку  Державний департамент США засудив відкриття мосту через Керченську протоку. Відповідну заяву речниці американського зовнішньополітичного відомства Хізер Ноєрт опубліковано на сайті Держдепартаменту у вівторок, 15 травня.


  Про це повідомляє DW.COM.


  Ноєрт підкреслила, що «Крим є частиною України», а міст був побудований без дозволу української влади. «Будівництво Росією моста слугує нагадуванням про наміри Росії й надалі нехтувати міжнародним правом», — заявила Ноєрт.


  Нагадаймо, що із заявою, що засуджує відкриття Керченського мосту, виступив і Європейський Союз. «Будівництво мосту спрямовано на подальшу примусову інтеграцію незаконно анексованого півострова до Росії та його ізоляцію від України, частиною якої Крим залишається», — наголошується в заяві зовнішньополітичного відомства ЄС.


  Російський президент Владімір Путін 15 травня відкрив міст, що з’єднує материкову Росію та Крим. У березні 2014 року Росія незаконно анексувала Кримський півострів. У ЄС та США неодноразово наголошували, що ніколи не визнають здійсненої з порушенням міжнародного права анексії.


  «Аргумент»


  Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/derzhdep-ssha-zasudiv-v-dkrittya-mostu-cherez-kerchensku-protoku”