Сейчас: 2018-10-21 03:05:31

  Новости

  220 тисяч штрафу за випадково спалені 200 га лісу присудили бабці


  Умовний термін і штраф в 220 тисяч гривень призначив Петропавлівський суд Дніпропетровської області 66-річній жінці.

  Жінка в минулому році знищила 200 гектарів лісу, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

  На власній присадибній ділянці жінка палила сміття, і вогонь перекинувся на сусідній хвойний масив. Пожежа була такою масштабною, що двадцять машин рятувальників, два літаки та гвинтокрил не могли загасити вогонь понад добу.

  За знищення лісу жінці загрожувало до 3 років за ґратами. Але оскільки вона визнала провину, її засудили умовно, на два роки. І зобов’язали компенсувати державі всі збитки.

  «Я вирішила там прибрати, і так вийшло, що піднявся вітер, ніхто не очікував такого сильного вітру», – каже обвинувачена.

  «В результаті її недбалості вогонь розповсюдився на лісові масиви, в результаті чого знищено 200 гектарів лісу. Встановлено розмір збитків – це майже чверть мільйона гривень”, – каже прокурор Петропавлівського відділу районної прокуратури Юрій Фурсов.

  Нагадаймо, у п’ятницю, 13 квітня, у Одесі на пляжі в районі 13-й станції Великого Фонтану близько 11:00 зайнявся ресторан Пісок.

  Нагадаємо також, в ніч на 7 квітня в Деснянському районі Києва сталася пожежа в багатоповерхівці. Під час гасіння пожежі з верхніх поверхів було евакуйовано 7 чоловік, з них 2 дітей.

  Раніше у столиці на Русанівських садах спалахнула пожежа. На місце трагедії виїжджало 14 пожежних автівок.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/27/220-tysyach-shtrafu-za-vypadkovo-spaleni-200-ga-lisu-prysudyly-babtsi/”