Сейчас: 2018-10-21 03:11:38

  Новости

  Іноземцям у Києві пропонували повій та наркотики

  Іноземцям у Києві пропонували повій та наркотики

  У Києві дві подруги з метою легкої наживи організували бюро з надання різноманітних сексуальних послуг туристам.

  Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.

  Путани обслуговували своїх клієнтів у готелях на території Києва та області за 200 долларів США за годину. Також пропонували іноземцям амфетамін, який був у них у продажу.

  Викрили та задокументували злочинну діяльність зловмисниць оперативники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини спільно з слідчими Вишгородської поліції та прокуратури.

  Начальник управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Андрій Ткач розповів, що поліцейські одночасно провели санкціоновані обшуки за місцями проживання підозрюваних і в одному з готельних комплексів, де надавалися сексуальні послуги. Вилучили: грошові кошти, банківські картки, рекламні візитівки, робочі телефони, записники з розрахунками клієнтів і дівчат, в також психотропну речовину – амфетамін.

  Встановлено, що для отримання великих прибутків і постійного оновлення клієнтської бази сутенери поширювали рекламні візитівки з зазначеними контактами, а також пропонували сексуальні послуги в мережі Інтернет.

  На даний час триває комплекс слідчих дій. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Відкрито кримінальне провадження за ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) та ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/04/26/292660-inozemcyam-kyyevi-proponuvaly-poviy-narkotyky”