Сейчас: 2019-01-21 01:51:08

  Новости

  Денісова і Клімкін квапить Росію з помилуванням: Сенцов у надкритичному стані  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до Комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу з проханням якомога швидше розглянути клопотання матері Сенцова про помилування її сина.


  Про це Денісова написала у Facebook.

  «Я звернулася до Комісії (Комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу — ред.) з проханням розглянути це клопотання якомога швидше», — зазначила вона.

  Як зазначається у зверненні Денісової, вона отримала інформацію про «надкритичний стан» здоров\’я Сенцова.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін просить світ вимагати від Росії звільнення Олега Сенцова, бо кожного дня може статися непоправне.

  Про це Клімкін написав у Twitter.

  «Сьогодні 89-день голодування Олега Сенцова, ув\’язненого в РФ. Олег перебуває на межі життя і смерті. Кожного дня може статися непоправне. Як людина та громадянин України я прошу всіх підтримати Олега та вимагати від Росії #FreeSentsov. Солідарність не має меж, а життя людини — має», — написав Клімкін.

  Як повідомлялося, українського режисера Олега Сенцова було заарештовано в окупованому Криму у травні 2014 року і незаконно засуджено до 20 років ув\’язнення.

  14 травня 2018 року він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політичних в\’язнів.

  8 серпня його сестра Наталія Каплан повідомила, що стан здоров\’я Сенцова критичний. Крім того, йому не передають листи

  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала російського омбудсмена Тетяну Москалькову організувати переведення Сенцова в клініку в Москві, де є фахівці з ендогенного харчування.

  Загалом у Росії й анексованому Криму утримують близько 70 українських політв\’язнів, серед них і журналіста Укрінформу Романа Сущенка, якого в РФ засудили до 12 років колонії суворого режиму нібито за шпигунство.

  «Аргумент»  Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/den-sova-kl-mk-n-kvapit-ros-yu-z-pomiluvannyam-sentsov-u-nadkritichnomu-stan”