Сейчас: 2018-10-21 03:46:56

  Новости

  Козак Гаврилюк погорів на тому, що українці йому не пробачать

  Гаврилюка спіймали на авто для АТОшников
  Автомобіль, на якому їздить у Верховну Раду народний депутат Михайло Гаврилюк, не належить волонтерам. Про це розповів один з волонтерів, розмову з яким оприлюднив журналіст Василь Крутчак, повідомляє "Обозреватель".

  "Перед тим як публікувати відео, Мішу і його авто, я поспілкувався з відомим волонтером. Який мені розповів, що означають зелені номерні знаки і кому насправді їх видають. Робіть висновки", — написав він.

  За словами волонтера, "зелені" номери ніколи не видавалися волонтерам.

  "Це мусорський розвод. Жоден реальний волонтер не мав зелених номерів", — розповів він.

  За словами волонтера, спочатку такі номери позиціонували як номерні знаки для автомобілів, які возять допомогу українським військовим у зону АТО.

  "Ось тільки це п*здеж. Ці автомобілі возять блатні дупи по Києву", — пояснив він.

  Зазначимо, що раніше стало відомо, що журналіст Василь Кручак заявив, що народний депутат Михайло Гаврилюк вже два роки їздить на автомобілі, який повинен був передати в зону АТО.

  "Я дуже радий, що народний депутат Михайло Гаврилюк з шаленою швидкістю розвивається. Він уже дійшов до стадії жлобсько-мародерскої схеми. Відкрив благодійний фонд, оформив на фонд автомобіль для передачі в зону АТО, а сам вже більше двох років возить на даному автомобілі свою дупу в ВРУ. А щоб ніхто не побачив, ховає автомобіль на закритій парковці по вул. Банкова. Ну і людям розповідає історії, що добирається на роботу, на «Жигулях», метро, маршрутці... Красава, так тримати», — розповідає Кручак.

  Пізніше сам Михайло Гаврилюк у відповідь на звинувачення, заявив, що користується цим автомобілем в ті дні, коли для волонтерської організації він не потрібен. Він запевнив, що машина йому не належить.

  Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк в черговий раз влаштував скандал під час зустрічі з журналістом. Цього разу місцевому козаку не сподобалося, що представники ЗМІ посміли з’явитися в їдальню Верховної Ради, але не просто прийти, а ще й вести відеозйомку.  Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/kozak-gavrylyuk-pogoriv-na-tomu-sho-ukrayinci-jomu-ne-probachat”