Сейчас: 2018-12-17 05:34:54

  Новости

  Керівництво країни не хвилює високий рівень смертність на дорогах України

  Керівництво країни не хвилює високий рівень смертність на дорогах України
  Керівництво країни не хвилює високий рівень смертність на дорогах України

  Керівництво країни не хвилює смертність на дорогах – це наочно продемонстрували парламентські слухання з безпеки руху, які перші особи проігнорували.

  Так, у Верховній Раді 23 грудня пройшли перші в історії незалежної України парламентські слухання з безпеки дорожнього руху – «Стан та перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху. Нагадаємо, що цей захід кілька разів відкладалося у підсумку було прийнято рішення провести його в не самий відповідний час – напередодні прийняття викликає масу протиріч бюджету на 2016 рік.


  При цьому необхідність у проведенні цих слухань обумовлена погіршенням ситуації з аварійністю в Україні. Згідно з офіційною статистикою, в цьому році на наших дорогах щодня гине 16 осіб і близько 90 травмуються, ДТП відбуваються кожні 20 хвилин, а кожні 2 години – гине одна людина. Загалом же смертність на дорогах України вище в 2,5 рази, ніж у Європі! Не кращою була ситуація і в минулому.

  На слухання були офіційно запрошені: Президент України, високопоставлені чиновники профільних міністерств, а також фахівці та експерти, які безпосередньо чи опосередковано задіяні у сфері безпеки дорожнього руху.

  Однак перші особи країни проігнорували цей захід – не забажали його відвідати ні глава держави, ні прем’єр-міністр або його заступники, ні міністр МВС, Мининфрастуктуры та МОЗ. Тим самим верхівка країни чітко продемонструвала своє байдуже ставлення до проблем безпеки на автошляхах України. Шкода, адже як зазначив у своєму виступі зарубіжний експерт і керівник проекту ТРАСЕКА «Безпека дорожнього руху» Алан Росс, світовий досвід показує, що чимало закордонних країн, в яких також виникали проблеми з високою аварійністю, зуміли впоратися з нею тільки завдяки безпосередньому втручанню президентів чи прем’єр-міністрів. Саме завдяки волі перших осіб вона ставилася до розряду проблем державного значення і визначалася одним з пріоритетних у дозволі. Як результат – істотне зниження смертності на дорогах і підвищення безпеки.

  Чи вийде достукатися до високопоставлених чиновників, завдяки проведенню цього заходу і винесення на його основі цілої низки конкретних завдань – покаже час... При цьому впевнені – торкнулася б проблема безпеки на дорогах особисто кого-небудь з них – вона б миттєво зрушилася з мертвої точки!

  Автоцентр


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]