Сейчас: 2018-11-19 16:17:56

  Новости

  Сепару, який загвинчував полоненим солдатам болти у череп, суд дав 3 роки умовно

  Сепару, який загвинчував полоненим солдатам болти у череп, суд дав 3 роки умовно
  Сепару, який загвинчував полоненим солдатам болти у череп, суд дав 3 роки умовно

  Стільки ж отримав іноземний доброволець в Україні, у якого «беркута» на блок-пості знайшли двадцять автоматних патронів у машині. Не ствол, не гранату. Двадцять патронів. Так не возять зброю. Це просто не помітив, забув викласти.

  Наш солдат-іноземець отримав умовно і лишився воювати. Безвилазно з початку війни. Нещодавно у новинах проскакувала подія за його участі.

  Я багато популяризував базу сепарів «Миротворець» — psb4ukr.org. У широких колах солдатів. І у вузьких колах — кому провожу семінари по полюванню на сепарів.

  Так от, виявилося, що той наш доброволець-іноземець в базі розшуку «Миротворця». Суд дав умовно, а його вписали. Не як сепара, а просто громадянина, що в розшуку мусарки.

  Може, скоро там бути і мені? І половині ДУК, само собою. Добровольці?.. Будем висіти поруч у списку з російськими терористами.

  Я не вважаю це приводом бігти валити режим Порошенка.

  Те, як провалюють реформи — виведе на вулиці всіх. І без наших зусиль і втрат. Пасіонаріям краще приділити увагу доброму плануванню та навчанню. Не хочете ж, аби через п`ять років в смітники запихали за бездарність нас?

  Щодо безпощадного бунту... Oleksii Tamrazov якось гарно іронізував. Що всі, хто хотів стріляти й вішати, давно міг тим зайнятися. Звідки береться стіки пустих понтів про розстріли? Почнеться — без нас не обійдеться. Зачепить усіх. І встигне ще кожен. ДУМАЙТЕ, ЩО ПОТІМ РОБИТИ.

  Тому я просто розповів цікаву історію. А в цій масці брали сепарів, коли відпрацьовували прифронтові міста. Знайшов у камрадів на задньому сидінні джипа.

  Будемо далі пропагувати базу «Миротворця». Хоч там менти шукатимуть і нас.

  Будемо далі ловити сепарів. Хоч їх і відпускають, раз по раз.

  Будемо далі учитися, розвиватися, формувати команди для розбудови держави. Хай скільки сфабрикують справ і закривають нас в «тюремні університети».

  Євген Карась, фейсбук, sprotiv.org