Сейчас: 2018-12-10 22:26:21

  Новости

  Настя Рибка та Алекс Леслі почули зовсім не той вирок

  Дерипаска точно здивується
  Суд міста Паттайя (Таїланд) виправдав скандально відому провокаторку Настю Рибку (Анастасію Вашукевич) та її тренера Алекса Леслі (Олександра Кирилова).

  Їх звинувачували у незаконній діяльності інтимного характеру. Адвокат Рибки додав: обвинувачення зняли також із шістьох громадян Росії і Білорусії.

  Як відомо, Рибка і Леслі також проходять у справі про організацію "секс-тренінгу" і проституції. Раніше припускали, що затриманим загрожують солідні тюремні терміни.

  Втім, справа про депортацію досі не вирішена: вони покинути Таїланд поки не зможуть, так як по відношенню до них триває слідство у справі про організацію надання послуг сексуального характеру в складі злочинної групи.

  Разом із ними затримали ще вісім росіян затримали в кінці лютого. Їх спочатку відпустили під заставу, а потім помістили в центр для нелегальних мігрантів. На початку квітня проти них висунули звинувачення в організації підприємницької діяльності та проституції, а також в згвалтуванні.

  Дивіться: хто така Настя Рибка, яка видала російського олігарха?

  Як повідомляв портал "Знай.ua", скандально відомій білоруської ескорт-моделі Насті Рибці та її секс-тренеру Алексу Леслі пред’явили нові звинувачення до вже наявної "пачки". Так, "полювальниці за мільйонерами" можуть додати ще кілька років до цілком ймовірного тюремного терміну за розповсюдження непристойного відеоконтенту у всесвітній павутині. Подібні злочини караються терміном до п’яти років у разі виробництва порнографії і до трьох років у разі виробництва непристойних відео.  Джерело статті: “https://znaj.ua/world/nastya-rybka-ta-aleks-lesli-pochuly-zovsim-ne-toj-vyrok”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]