Сейчас: 2018-11-17 05:06:24

  Новости

  Появилась электронная петиция о лишении гражданства за сепаратизм

  Появилась электронная петиция о лишении гражданства за сепаратизм
  Появилась электронная петиция о лишении гражданства за сепаратизм

  На официальном интернет-представительстве Президента Украины Петра Порошенко появилась электронная петиция о лишении гражданства лиц за сепаратизм.

  Об этом сообщает Луганский Радар.

  Петиция подана 2 сентября и набрала 903 подписи из 25000 необходимых.

  Подаем текст петиции без изменений:

  "Я, громадянин України, Лазавенко Ігор Михайлович, пропоную здійснити всі необхідні законодавчі та виконавчі кроки, для внесення змін і доповнень у Конституцію, закони, кодекси та ін., для створення юридичної можливості примусового позбавлення громадянства осіб, що своїми публічними висловлюваннями чи діями пропагують злочинний сепаратизм, порушення територіальної цілісності та суверенітету України, (за наявності фактичних доказів);

  За сепаратизм, що чиниться злочинним шляхом, треба безумовно відбирати громадянство. Бо це й є замах на громадянство. Виключенням може бути лише сепаратизм через точне виконання демократичних процедур та міжнародне законодавство — це нормальна практика державотворення".

  В социальных сетях пользователи призывают поддержать обращение и указывают, что если петиция не пройдет, то подадут новую. На этот раз с требованием ставить сепаратистам в украинском паспорте штамп "ВАТА".