Сейчас: 2018-11-19 16:43:24

  Новости

  У ДТП загинули двоє представників “Правого сектору”, що брали участь у подіях 11 липня на Закарпатті

  У ДТП загинули двоє представників “Правого сектору”, що брали участь у подіях 11 липня на Закарпатті — Москаль
  У ДТП загинули двоє представників “Правого сектору”, що брали участь у подіях 11 липня на Закарпатті — Москаль

  8 вересня о 5.45 ранку в Покровському районі Дніпропетровської області поблизу бази "Правого сектору" сталася аварія, в результаті якої загинули кілька чоловік.

  Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

  Легковик із представниками "Правого сектору", котрі, як встановила подальша експертиза, були в нетверезому стані, врізався у військовий автомобіль з бійцями військової частини 1402.

  У результаті аварії двоє військовослужбовців в.ч. 1402 загинули на місці. Крім них на місці загинув один представник "Правого сектору", а ще один отримав важкі травми. Як з’ясувалося згодом, обидва представники "ПС" брали участь у подіях 11 липня в Мукачеві й переховувалися в Дніпропетровській області від правоохоронців.

  Нагадаємо, що бойові дії в Дніпропетровській області не ведуться й ніколи не велися. Загиблого представника "ПС" поховали, як невідомого, а травмованого доставили в Дніпропетровську обласну лікарню ім.І.Мечникова, де він знаходився під вигаданим прізвищем, як мешканець Рівненської області.

  Сьогодні, 14 вересня, він помер від отриманих під час аварії травм. Прізвище померлого Копосович Роман, 1989 року народження, мешкав він у с.Збини Воловецького району Закарпатської області.

  Встановленням особи іншого представника "ПС", що загинув у ДТП й похований, як невідомий, займаються силові структури.

  http://uainfo.org