Сейчас: 2018-11-14 10:03:57

  Новости

  Депутат Київради "поселився" у підвалі ЖЕКу

  Депутат Київради "поселився" у підвалі ЖЕКу
  Депутат Київради "поселився" у підвалі ЖЕКу

  Депутат Київради Василь Гацько на кілька днів поселився у кабінеті директора ЖЕКу "Експлуатуюча організація "Голосієво", що на вулиці Голосіївській, 13а, щоб домогтися створення ОСББ.

  Про це він написав у блозі на "Українській правді".

  "Ночую в ЖЕКу, аби створити ОСББ. А директор втік... Власне, наступні кілька днів я тут. Якщо в когось є потреба для зустрічі чи якісь інші справи до мене, приїжджайте. Я буду на місці. Дзвонити не треба, бо зв’язку тут немає. Це підвальне приміщення", — написав Гацько.

  Він додав, що перебуває у кабінеті з 9 ранку 31 липня.

  "Приватний ЖЕК забудовника, який захопив три будинки з понад 1500 родинами, приховує технічну документацію на житлові будівлі. Навіщо моїм сусідам і мені ця документація? Зробити розрахунки річних кошторисів для утримання будинків і запуску роботи ОСББ", — написав депутат.

  Він додав, що разом зі співвласниками будинку прийшов до ЖЕКу з проханням – виконати ст.5 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" – "Співвласники мають право на вільний доступ до технічної документації".

  "З відповідним проханням мешканці вже неодноразово зверталися до ЖЕКу, в тому числі письмово. Втім, марно. Сьогодні теж людям відмовили. Нас і мене персонально це не влаштовує. Тому я тут", — пояснив депутат.

  Він додав, що проводив у ЖЕКові прийом громадян, на місце приїжджали наради міліції і патрулі поліції, але запевняє, що його це не зупинить.

  "Я буду доти, доки забудовник і його приватний ЖЕК не виконає норму закону", — наголосив Гацько.

  "Протидія створенню ОСББ в столиці – звична справа. Я не вважаю, що це прийнятно. Я вважаю, що влада має зробити все можливе, щоб створити об’єднання співвласників в своєму будинку, управляти ним було максимально просто. Але чекати на це не варто. Поки ми не влада, будемо робити в себе самі і допомагати іншим", — підсумував депутат.

  Українська правда. Київ