Сейчас: 2018-11-14 10:23:24

  Новости

  На російського депутата відкрили справу через “фінський сепаратизм”

  На російського депутата відкрили справу через “фінський сепаратизм”
  На російського депутата відкрили справу через “фінський сепаратизм”

  Політик запропонував провести референдум.

  Депутата Суоярвського міського поселення Карелії Володимира Заваркіна звинуватили в закликах до сепаратизму після його виступу на мітингу з пропозицією провести референдум за від’єднання від Росії. Про це пише видання Губерния Daily, повідомляють Патріоти України.

  Кримінальну справу “за фактом висловлювання ним публічних закликів до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації” було порушено через місяць після мітингу за відставку голови республіки Карелія Олександра Худілайнена, на якому депутат висловив з трибуни своє ставлення до ситуації в республіці.

  Заваркін описав важке соціально-економічне становище свого регіону, міркував, що всі гроші, які заробляє республіка, йдуть у Москву і Санкт-Петербург, і закінчив свій короткий виступ словами: “Якщо нас не чує Російська Федерація, ми проведемо референдум, думаю. Не потрібна Карелія Росії – давайте від’єднаємося”. ФСБ веде розслідування справи стосовно депутата Заваркіна за ч. 1 ст. 280.1 КК РФ. Якщо депутат буде визнаний винним, йому може загрожувати до чотирьох років позбавлення волі. У свою чергу Заваркін направив скаргу в СКР у зв’язку з порушенням справи і готує звернення до Ради безпеки.


  patrioty.org.ua