Сейчас: 2018-11-22 11:49:10

  Новости

  Порошенко знайшов заміну Яценюку

  Порошенко знайшов заміну Яценюку
  Порошенко знайшов заміну Яценюку

  Глава України довіряє екс-главі США.

  Саакашвілі користується колосальною довірою Президента. Таку думку висловив політичний аналітик і оглядач Павло Нусс, повідомляють Патріоти України.

  «Для тієї категорії платників податків, які переконані (мотивовані) в тому, що між президентом Порошенко і главою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі існує або можлива політична конфронтація, хочу сказати – що саме Саакашвілі міг би стати не губернатором окремого взятого українського регіону, а прем’єр-міністром Україна, і це було б політично зручно для глави держави і для країни, і саме Порошенко міг би рекомендувати кандидатуру свого політичного соратника Саакашвілі на посаду глави уряду», – пише Нусс.

  На думку аналітика, президент довіряє, сприяє і підтримує Саакашвілі.

  «Але, заради збереження парламентської консолідації більшості, яка підтримала на цю посаду Арсенія Петровича, заради збереження хиткого, але політичного союзу і партнерства політичних сил в парламенті – президент не може піти на пропозицію кандидатури Саакашвілі на посаду глави уряду з ряду причин, в тому числі , конституційних. Поки не може», – додає Нусс. Однак аналітик не виключає, що Саакашвілі може очолити уряд країни після завершення реформування Одеси.

  patrioty.org.ua