Сейчас: 2018-11-20 08:12:44

  Новости

  Росія створила найнебезпечнішу зенітну зброю нового покоління

  Росія створила найнебезпечнішу зенітну зброю нового покоління
  Росія створила найнебезпечнішу зенітну зброю нового покоління
  На міжнародному військово-технічному форумі Росія представила зброю нового покоління, яка перевищує всі раніше створені аналоги. Цією зброєю є переносний зенітно-ракетний комплекс "Верба".
  Про це пише американське видання Business Insider, новину передає "Преса України".
  На міжнародному військово-технічному форумі "Армія-2015" Росія вперше представила ПЗРК нового покоління "Верба". Генеральний конструктор КБМ Валерій Кашин повідомив, що Науково-виробнича корпорація "Конструкторське бюро машинобудування", де розробили комплекс, отримала дозвіл на його експорт. Проте, яким саме країнам буде постачатися новітня зброю, наразі невідомо.
  За словами експертів, "Верба" перевершує всі раніше створені аналоги. Зокрема, ракети направляються до цілей із використанням трьохспектрального оптичного шукача, який працює в ультрафіолетовому, близькому інфрачервоному та середньому інфрачервоному діапазонах, що збільшує точність зброї і прискорює захоплення цілі. ло:Система самонаведення комплексу спеціально створена так, щоб обдурити протиракетні системи своїх цілей. Окрім того, "Верба" відрізняється порівняно невеликою вагою, що полегшує її використання.
  Як зазначає Business Insider, всі ці характеристики російського ПЗРК роблять його експорт "потенційно загрозливою подією". Адже, переносні зенітні комплекси є одним з найбільш "демократичних" видів зброї, поширених як в армії, так і в групах бойовиків по всьому світу. Використання подібних систем не вимагає особливого технічного майстерності.
  "Є безліч нерегулярних формувань і терористичних груп, які хотіли б отримати в свої руки що-небудь на зразок "Верби", щоб завдавати шкоди США або їх союзникам", — пише видання.
  Нагадаємо, переносний зенітно-ракетний комплекс "Верба" був зафіксований на Донбасі у складі російсько-терористичних військ.
  uapress.info