Сейчас: 2018-12-17 05:12:57

  Новости

  Агресор не пройде: спектакль Бабкіних заборонили в Луцьку

  Бабкін не виступить у Луцькому драмтеатрі
  В кінці травня в луцькому повинен був відбутися вистава "Dracula" сучастием Сергія та Сніжани Бабкіних. Але буквально днями, за півтора місяці до прем’єри, стало відомо, що його не буде. Принаймні, в цій локації.

  Організатор вистави "Dracula", в якому в якості актора задіяний популярний співак Сергій Бабкін і його дружина Сніжана Бабкіна розповів, що днями обласний театр відмовився від заздалегідь запланованої вистави. Андрій Мацкевич впевнений, що не обійшлося без політичного підґрунтя.

  У перших числах квітня організатор звернувся в обласний драмтеатр Луцька з повідомленням про виставу. Показ спектаклю "Dracula" був запланований на 29 травня. Однак буквально в п’ятницю, 13 квітня, в усній формі їм було відмовлено в виставі. Ніяких офіційних причин для відмови не називалося.

  Сам Андрій Мацкевич вважає, що справа тут в одному з артистів вистави. Співака Сергія Бабкіна не раз звинувачували в гастролях у Росії. Але у свій час виконавець давав пояснення своїм діям. Він запевняв, що виступає в країні-агресора для людей, які просять вибачення за дії своєї влади.

  Організатор відзначає, що ніяких письмових та причин відмови їм не надходило. Але ніби з обласної ради, якій підпорядковується і драмтеатр, прийшла заборона на проведення вистави. Без пояснень причини, організатору сказали переносити прем’єру в приватний, а не державний заклад.

  Зараз Андрій налаштований рішуче і планує йти в обласну раду цікавитися, чому ж заборонили. Він упевнений, що якщо таким чином забороняти концерти та вистави, то в Луцьк просто припинять їздити артисти, адже від такого не застрахований ніхто.

  Організатор має намір "воювати до останнього", адже ними вже було витрачено 45 тисяч гривень на афіші, банери, ролики та завдатки артистам. І всюди зазначено, що місце проведення – драмтеатр.

  Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" Бабкін розповів про причини цькування в школі.  Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/agresor-ne-projde-spektakl-babkinyh-zaboronyly-v-lucku”

Похожие материалы (по тегу)

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]