Сейчас: 2018-12-17 04:35:42

  Новости

  У Словаччині вимагають відставки глави поліції і нових виборів

  Десятки тисяч словаків вимагають відставки начальника національної поліції через побоювання, що його політичні зв’язки перешкоджають справедливому розслідуванню вбивства журналіста Яна Куцяка, який висвітлював корупцію.

  Про це повідомляє AFP.

  У столиці країни Братиславі близько 30 000 учасників протесту закликали до того, щоб глава поліції Тібор Гаспар пішов у відставку.

  Глава МВС Томаш Друцкер найближчим часом прийме рішення з приводу глави поліції.  Протестуючі також тримали плакати, що закликають до дострокових виборів і з написами "Досить Smer!", маючи на увазі керівну в країні партію.

  Нагадаймо, 26 лютого у Словаччині застрелили журналіста-розслідувача Яна Куцяка та його дівчину. Куцяк розслідував випадки шахрайства з грошима європейських фондів і можливу причетність до цього італійського мафіозного клану "Ндрангета".

  Протягом останніх тижнів у Словаччині відбувались одні з найбільших за останні роки протести, після яких у відставку пішов прем’єр Роберт Фіцо.

  Але відставка Фіцо не вирішила кризу. Протестувальники продовжили виходити на вулиці, вимагаючи більш відчутних змін у країні. Учасники протестів стверджують, що розслідування вбивства журналіста йде неналежним чином.

  Наступні вибори в країні заплановані на 2020 рік.
  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/16/7177763/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]