Сейчас: 2018-11-14 10:50:23

  Новости

  На Рівненщині міліціонера затримали за хабарництво

  На Рівненщині міліціонера затримали за хабарництво
  На Рівненщині міліціонера затримали за хабарництво

  На Рівненщині правоохоронця затримали за хабар у сумі 5 тис. грн. Про це FotNews повідомили в прес-службі прокуратури Рівненської області.

  2 червня прокуратура у взаємодії із УСБ України в Рівненській області затримала під час вимагання та одержання хабара оперативного чергового штабу УМВС України в Рівненській області.


  “Капітан міліції вимагав та одержав від громадянки, яка є приватним підприємцем, грошові кошти у сумі 5000 гривень за вирішення питання щодо непритягнення останньої до відповідальності”, − повідомив заступник прокурора Рівненської області А.Боровик.


  Слідчим відділом прокуратури Рівненської області розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у значному розмірі, поєднаної з вимаганням).
  Правоохоронця затримано у порядку ст. 208 КПК України. З метою проведення першочергових слідчих дій залучено також працівників відділу внутрішньої безпеки УМВС України в області.
  Вирішується питання про оголошення міліціонеру підозри у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.


  За вчинення злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

  http://flashontimenews.com/