Сейчас: 2018-12-09 19:50:29

  Новости

  Білорусь і Вірменія відмовилися визнати анексію Криму

  Білорусь і Вірменія відмовилися визнати анексію Криму
  Білорусь і Вірменія відмовилися визнати анексію Криму

  Білорусь і Вірменія відмовилися від підписання будь-якого підсумкового комюніке саміту “Східного партнерства”, в якому буде міститися фраза про анексію Росією Криму, повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

  Фраза про незаконну анексію півострова Росією містилася в первинному тексті документа. Через позицію Мінська і Єревана буде вироблена компромісна заява, в якій позиції Євросоюзу та країн-учасниць “Східного партнерства” (Україна, Молдова, Азербайджан, Вірменія, Грузія та Білорусь) будуть представлені окремо.

  У документі, за відомостями Reuters, буде сказано про те, що Євросоюз засуджує анексію Криму. У ньому також будуть позначені позиції всіх шести колишніх радянських республік, висловлені ними під час голосування в ООН по резолюції, яка засуджує кримський референдум.

  У Ризі 21 травня відкриється дводенний саміт “Східного партнерства” за участю лідерів Євросоюзу, керівництва 28 країн-членів ЄС, а також представників шести країн ініціативи – України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії та Білорусі. Саміт “Східного партнерства” надасть можливість оцінити прогрес, досягнутий у відносинах між ЄС та країнами ініціативи з моменту останнього саміту, який відбувся у Вільнюсі в 2013 році. Крім того, в рамках саміту будуть визначені подальші кроки співпраці Євросоюзу з країнами “Східного партнерства”.


  Джерело: http://patrioty.org.ua


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]