Сейчас: 2018-12-12 13:44:19

  Новости

  У львівському ОХМАТДИТі лікарка приймала дітей в нетверезому стані

  У львівському ОХМАТДИТі лікарка приймала дітей в нетверезому стані
  У львівському ОХМАТДИТі лікарка приймала дітей в нетверезому стані

  15 квітня, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» було затримано лікаря педіатра Олену Бабич, яка перебувала на робочому місці у стані видимого алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє кореспондент Форпосту.

  Правопорушення виявили одні з батьків, що прийшли до лікарні. Вони зателефонували у поліцію та написали заяву. Правоохоронці забрали ймовірно нетверезу жінку на освідчення.

  "Об 11 годині ранку вона була вже "готова", хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне, що вона там була не одна така, бо, з її слів, медсестра "виставляла" за народження онука(-чки), вживала вся зміна. Лікар, оглянувши дочку, сказала, що вона здорова, нічого не призначила, скерування на аналізи не дала.

  Після огляду у тверезого лікаря і здачі аналізів, поставили діагноз початкова стадія ангіни, призначили антибіотик та інші ліки. А у сина, вона почула свист у грудях, хоча інший лікар це не підтвердив, на щастя. Прикро те, що ніхто із батьків, хто потрапив до неї на огляд швидше за нас, не відреагували. Раджу їм повторно оглянути дітей у лікаря, бо хто знає, що вона ще пропустила і які хвороби у них познаходила", — коментує ситуацію заявниця пані Оксана у спільноті "Варта1" у Фейсбуку.

  Оновлено: Головний лікар «ОХМАТДИТу» Мар’яна Возниця підтвердила факти правопорушень та попросила вибачення у пацієнтів. За словами керівника, було оформлено адміністративне правопорушення. Також вона пообіцяла провести службове розслідування та вжити найсуворіших заходів покарання щодо інших працівників медзакладу.

  У львівському ОХМАТДÐ�Ті лікарка приймала дітей в нетверезому стані


  Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/232572-u_ljvivsjkomu_ohmatditi_likarka_prijmala_ditej_v_netverezomu_stani”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]