Сейчас: 2018-12-09 19:55:36

  Новости

  Чорногорію очолив «ворог» Росії?
  На виборах президента Чорногорії, за попередніми даними, переміг Міло Джуканович. Як передає державний мовник RTCG, за лідера керівної Демократичної партії соціалістів проголосували майже 54% виборців.


  Його найближчий конкурент, опозиціонер Младен Боянич, отримав майже 34% голосів, передає BBC. Міло Джуканович займав високі державні посади з 1991 року. Він чотири рази ставав прем’єр-міністром, був міністром оборони, а також мав один президентський термін, у 1998-2002 роках.


  За часів президентства Джукановича прем’єром був Філіп Вуянович, який потім став президентом. ЗМІ часто проводили паралель між чорногорським президентом і прем’єром із їх російськими колегами — Путіним і Медвєдєвим, які змінювали один одного на найвищих керівних посадах.


  У листопаді 2016 року у Чорногорії заявили, що «російські націоналісти» планували вбити прем’єра Джукановича. Як стверджували ЗМІ, члени угруповання діяли під контролем генерала Братислава Дікіча, відомого своєю проросійською позицією.


  За словами спецпрокурора Чорногорії Мілівоє Катніча, зловмисники таким чином хотіли перешкодити вступу Чорногорії до НАТО. При цьому, як заявив прокурор, у нього немає жодних доказів того, що до організації замаху була причетна влада Росії. У червні минулого року Чорногорія офіційно стала 29-м членом НАТО.


  У російському МЗС тоді заявили, що «в світлі ворожої лінії чорногорської влади» Москва залишає за собою право на заходи у відповідь, не уточнивши, які саме дії розглядають як ворожі. Президент у Чорногорії обирається на п\’ять років. Остаточні результати оголосять через кілька днів.


  «Аргумент»


  Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/chornogor-yu-ocholiv-vorog-ros”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]