Сейчас: 2018-12-09 19:31:36

  Новости

  Оренда житла для чайників: що потрібно знати

  Розроблений новий проект закону
  Законодавчо передбачено два способи оподаткування доходів від здачі житла в оренду. На даний момент 70% ринку оренди житла перебуває в тіні. Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку і житлово-комунального господарства України.

  Портал нерухомості Domic.ua повідомив про прийдешні зміни після впровадження законопроекту "Про орендованому житлі" і як потрібно платити податки з доходу від здачі житла в оренду власникам за існуючими чинними правилами.

  Виявилося, що місцеві влади визначають мінімальну суму орендної плати щороку. Її базовий розмір затверджується у розрахунку за один квадратний метр загальної площі житла і коефіцієнти корекції.

  Коефіцієнти вводяться для того, щоб при розрахунку орендної плати конкретного житла враховувалося розташування щодо риси міста. Тобто квартира знаходиться в історичній зоні, центрі, біля нього або на околиці.

  Правопорушенням вважається несплата податків і виконання фіскальних зобов’язань із запізненням. У нинішньому році орендодавець зобов’язаний сам обчислювати і сплачувати податок кожен квартал. Цю виплату потрібно зробити протягом 40 календарних днів відносно останнього дня минулого звітного періоду.

  Несплата в строк загрожує орендодавцю штрафом. При запізненні від 1 до 30 днів у розмірі 10% від величини податкового зобов’язання та 20% при запізненні з платежем на термін більше 30 календарних днів. Також дохід від здачі житла повинен бути відображений в податковій декларації.

  Терміни здачі податкової декларації встановлює ГФС. Є два способи для орендодавця здачі житла. При здачі за договором він сплачує податок на доходи фізичних осіб. А якщо здача квартири йде в порядку комерційної діяльності, то він має право зареєструватися в одній з груп платників єдиного податку.

  Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" Гройсман знову познущався над пенсіонерами.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/orenda-zhytla-dlya-chajnykiv-sho-potribno-znaty”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]