Сейчас: 2019-01-21 01:57:26

  Новости

  Міщенко: Парубій має піти у відставку. Постанова зареєстрована

  Депутат вимагає негайно винести на розгляд парламенту проект постанови
  Спікер парламенту Андрій Парубій блокує розгляд постанови про звіт Голови Верховної Ради України за номером 8056. Постановою передбачається звіт керівника парламенту щодо його посадових обов’язків, а також щодо витрат коштів державного бюджету на Апарат Верховної Ради.

  Про це повідомив автор постанови, член Комітету з правової політики Сергій Міщенко.

  "Після нескінченних корупційних скандалів, які ж ростуть, як гриби після дощу, з приходом на посаду Парубія, народні депутати і виборці мають почути роз’яснення голови парламенту Парубія щодо використання коштів Держбюджету – зазначив Міщенко. – Бо сьогодні обслуговування Верховної Ради надто дорого обходиться українцям: бюджет Апарату парламенту майже 2 мільярди гривень".

  "Скандали із тендерами, скандали з розкраданням автобази парламенту й десятки інших корупційних оборудок супроводжують сьогодні діяльність спікера. Лише один епізод - Генеральна прокуратура підозрює працівників апарату Верховної Ради в розкраданні 15,8 млн. гривень при закупівлі послуг з реконструкції системи опалення в будівлі парламенту" — зазначив депутат.

  І це тільки вершина айсбергу. Я вже не говорю про тотальну непрофесійність спікера. За його керівництва рейтинг парламенту обвалився до мінусового рівня".

  "Остання крапля – судилище над героєм Майдану Іваном Бубенчиком, який з нашого Майдану пішов на війну. Не в тепле крісло. Він пішов далі воювати за свою Батьківщину. В окоп. Його командир промовчав. Бо занадто тепле спікерське крісло. Бо дуже солодкий смак влади"

  "Тому я вимагаю негайно винести на розгляд парламенту проект постанови про звіт голови парламенту. Переконаний, що Парубій не має жодного морального права бути на посаді вищого законодавчого органу", — зазначив Сергій Міщенко.  Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/mishenko-parubij-maye-pity-u-vidstavku-postanova-zareyestrovana”