Сейчас: 2018-12-10 22:52:43

  Новости

  Аваков у США поговорить про гібридну війну з РФ та співпрацю з ФБР

  Ключовим питанням під час візиту глави МВС Арсена Авакова до США буде протидія російській гібридній війні.

  Про це Аваков заявив 15 квітня, у перший день робочого візиту до США, повідомляє прес-служба МВС.

  "Наш візит включатиме політичні питання і ті, що стосуються діяльності МВС. Ключове — протидія російській гібридній війні. Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас", — заявив глава МВС.

  Аваков додав, що ще одним питанням є посилення співпраці із Федеральним бюро розслідувань у протидії організованій злочинності, зокрема російській та її вплив на процеси у світі.  "Це дуже важливо, зважаючи на події у Солсбері, хімічні атаки на мирне населення у Сирії та втручання у виборчі процеси та кіберзагрози", — зауважив він.

  Під час візиту плануються зустрічі щодо спільних дій між американськими та українськими правоохоронцями у боротьбі із організованою злочинністю.

  Як зазначив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, оргзлочинність діє на території України під впливом Росії.

  "Мета — дестабілізація ситуації на території України, для чого влада РФ використовує "злодіїв в законі" та інших злочинців, які їдуть з Росії до України", — заявив він.
  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/15/7177759/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]