Сейчас: 2018-12-09 19:01:03

  Новости

  В СБУ розповіли, як врятували американців від шахраїв з Африки

  Служба безпеки України разом з Федеральним бюро розслідувань США викрили шахрайську схему заволодіння грошима громадян США через інтернет.

  Про це повідомляє у "Фейсбуці" прес-центр СБУ.

  За його даними, до української спецслужби звернулося ФБР із проханням блокувати шахрайський механізм привласнення грошей американців, що переводилися на рахунки українських банків.

  В СБУ розповіли, що громадяни однієї з африканських країн створили брехливу сторінку знайомств в одній із соціальних мереж. Представляючись американськими підприємцями, що нібито мають бізнес в Україні, вони познайомилися з жінкою із США для організації подальшого спільного життя.  "Надалі шахраї у листуванні повідомили, що "комерсант" має проблеми з українськими правоохоронцями і не може ліквідувати бізнес та повернутися до США. Введена в оману жінка перерахувала зловмисникам 1,5 мільйона доларів на "вирішення проблем", — йдеться в повідомленні.

  За інформацією спецслужби, злочинці зняли кошти у відділеннях вітчизняних банків та легалізували через придбання майна.

  Повідомляється, що під час обшуків за місцями проживання іноземців знайдені докази протиправної діяльності, зокрема мобільні телефони та комп’ютерна техніку, з яких велося листування, банківські документи, що підтверджують перерахування грошей потерпілою.

  Двом організаторам оборудки повідомлено про підозру в шахрайстві. Їм вже обрано запобіжний захід у вигляді арешту із альтернативою внесення застави.


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/5/7185391/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]