Сейчас: 2018-11-19 17:06:48

  Новости

  Костянтин Боровой розповів про плани Кремля щодо України


  Кремль спробує впливати на вибори 2019 року в Україні, використовуючи корупційні та економічні інструменти, а українській владі слід утриматися від порушень принципів демократії, щоб не піти шляхом РФ.

  Про це повідомив “Апостроф” російський опозиційний політик Костянтин Боровий, передає НАРОДНА ПРАВДА.

  На його думку, нинішній стан нестабільності, а також склад влади в Україні цілком влаштовує Кремль.

  Політик сподівається, що українська влада не стане використовувати свої можливості, завдаючи шкоди демократичному процесу в Україні, щоб зберегти керівні посади. Він зазначив, що Київ уже контролює багато ЗМІ, і вони не можуть називатися незалежними.

  Боровий зауважив, що товарообіг між Києвом і Москвою зріс удвічі, а всі спроби громадянського суспільства впливати на це натикаються на опір українських спецслужб.

  “Українські спецслужби – це взагалі окрема тема. Вони в нинішніх умовах намагаються стати політичною силою, як це було в Росії наприкінці 1990-х років, впливати на політичний процес і ЗМІ. У Росії це закінчилося приходом спецслужб до влади. І дуже висока небезпека, що те ж саме може статися і в Україні. Коли спецслужба заявляє про небезпеку замахів на українських журналістів (йдеться про Аркадія Бабченка, – “НАРОДНА ПРАВДА”) і про це не знає навіть представник в ООН, це свідчить про те, що вона почала самостійну гру. І це проявляється не тільки в інформаційній галузі, а й в економічній – в останніх областях економічної діяльності, що залишилися прибутковими, спецслужби контролюють процес і є учасниками такої діяльності, “- розповів Боровий.

  Опозиціонер вважає, що Кремль концентрується не тільки на Юлії Тимошенко, а намагається вчинити свій вплив на всіх відразу. Єдиним політиком, проти якого зараз йде боротьба, є Міхеїл Саакашвілі.

  “У Путіна просто руки починають тремтіти під час виступів, коли він говорить про Саакашвілі,” – зазначив він.

  Боровий підкреслив, що вплив на основні політичні сили відбувається за допомогою корумпованих українських олігархів.

  “У цьому сенсі багато політиків, які намагаються протидіяти політичній конкуренції, побічно захищають завдання Кремля,” – підсумував він.


  Раніше повідомлялося, що співзасновник Центру дослідження корупції та організованої злочинності Дрю Салліван звинуватив президента України Петра Порошенка і його юристів у брехні про офшори.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/28/kostyantyn-borovoj-rozpoviv-pro-plany-kremlya-shhodo-ukrayiny/”