Сейчас: 2018-11-19 16:07:44

  Новости

  Україну запросили до Гааги засудити недавні хіматакі РФ і Сирії


  Українська делегація візьме участь у конференції в Гаазі з приводу проблеми застосування хімічної зброї в світі.

  Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на МЗС.

  Очолить делегацію заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

  “Україна послідовно відстоює позицію про важливість повного і незворотного хімічного роззброєння під ефективним міжнародним контролем і розглядає Конвенцію про заборону хімічної зброї як дієвий інструмент в цій області”, – йдеться в повідомленні.

  Спеціальна сесія Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї пройде 26-28 червня в Нідерландах. Учасники розглянуть можливі випадки застосування хімічної зброї в Сирії, Іраку, Малайзії і Великобританії і механізми запобігання такого застосування в майбутньому.

  Ймовірно, дискусія буде тривати навколо нещодавно оприлюдненого Великобританією проекту рішення конференції, який пропонує засудити факти застосування хімічної зброї як державами, так і недержавними суб’єктами, а також висловити підтримку професійної, неупередженої і незалежної діяльності Генерального директора і Технічного секретаріату ОЗХО.


  Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в справі про отруєння Скрипаля ОЗХО не знайшла слідів хімічної речовини, про яку публічно заявляли.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/24/ukrayinu-zaprosyly-do-gaagy-zasudyty-nedavni-himataki-rf-i-syriyi/”