Сейчас: 2018-12-09 18:58:16

  Новости

  «УНН» перекрутило слова поліції, звинувативши компанію в порушенні закону


  Українське інформагентство «УНН» опублікувало брехливу статтю про «Українську Національну Лотерею», в якій зганьбили ділову репутацію компанії.

  На своєму сайті «УНН» повідомило, що в залах «УНЛ» розміщуються заборонені в Україні ігрові автомати. При цьому видання посилалося на заяву начальника Павлоградського відділу поліції.

  Проте в самих словах поліцейського не було слів про ігрові автомати. Правоохоронець повідомив, що спільні рейди поліції і прокуратури залами «Національної лотереї» у Павлограді не принесли результатів.

  «Юридичних підстав закрити зали немає, оскільки документи і ліцензії у них в порядку», – сказано в повідомленні.

  Поліцейський додав, що «поки важко довести, що вони порушують закон».

  Так що «УНЛ» зажадала від «УНН» видалити вказану статтю сайту і припинити поширювати недостовірну інформацію і публічно розмістити вибачення. Однак у виданні відмовилися видаляти матеріал, після чого на «УНН» подали в суд.

  На судовому засіданні було встановлено, що начальник Павлоградського відділу поліції тільки «висловив намір визначити, відноситься чи обладнання, розміщене в залах «УНЛ», до заборонених ігрових автоматів.

  У той час «УНН» розмістило новину в якому вказало розміщення в ігрових залах, заборонених законом ігрових автоматів як встановлений факт.

  За підсумком суд визнав «УНН» винними в розміщення недостовірної інформації. Інформагентство зобов’язали спростувати новину і видалити матеріал з сайту. Також з «УНН» стягнули 1378 гривень судового збору.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/21/unn-perekrutilo-slova-politsiyi-zvinuvativshi-kompaniyu-v-porushenni-zakonu/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]