Сейчас: 2019-01-21 21:20:27

  Новости

  Захопити Львів: путінські наркомани побачили чергове марево

  Путінські пропагандисти розірвали мережу своєю новою ідеєю
  Російське пропагандистське видання "Комсомольская правда" в своєму матеріалі стверджує, що Польща нібито готується захопити український Львів.

  Про це повідомляють російські ЗМІ.

  При цьому, журналісти посилаються на слова першого заступника голови Комітету Держдуми РФ у справах СНД і співвітчизників Костянтина Затуліна, з яким проводили інтерв’ю.

  Але в той же час, в цитатах чиновника, які видання наводить у тексті, не згадується нічого подібного.Варто зазначити, що в самому інтерв’ю міститься кілька маніпуляцій з приводу відносин України та Польщі, але про "захоплення Львова" не сказано.

  "Польща не знімає своїх вимог до Західної України, називає її Малопольщею. Це найменування вже узаконено нинішнім парламентом Польщі. І Варшава готує людей, які в подальшому будуть з повною підставою говорити, що вони, вихідці з України, чекають, коли нарешті возз’єднаються зі своїм Львовом в межах матері-Польщі", — наводить видання слова Затуліна.

  Варто відзначити, що раніше засновник фонду "Вернись живим" Віталій Дейнега зазначив, що Україна програла в інформаційній війні з Росією, метою якої було створити інформаційний кокон і альтернативне інфополе, а потім переконати націю, що воно є реальністю.

  За його словами, теза про те, що "ворог на Банковій", а не в Кремлі, все частіше звучить від звичайних людей, а це значить, що загальнонаціональний інформаційний кокон, побудований для нас за нашим північним кордоном, спрацював.

  "Думаю, що для інформаційної операції такого рівня потрібні були не тільки бюджети і виконавці. Тут потрібні були соціологічні опитування, прихована робота з лідерами громадської думки, ЗМІ та багато іншого. Результат, як говорив Валерій Лобановський, на табло", — написав він.Дейнега зазначив, що українці все рідше бачать провину своїх бід в Росії, і все частіше в своїй же владі. Волонтер пояснив, що таке мислення може застосовуватися до внутрішніх проблем країни, але, коли мова йде про загиблих бійців на Донбасі — це зовсім інше.

  "Упевнений, що навіть під цим текстом на мене кинуться з ненавистю і істерикою доводити, що "головний ворог — внутрішній", "війна йде, тому що вигідна Порошенко","всі на Майдан" і так далі. Чесно кажучи, я навіть не бачу сенсу відповідати. Я просто констатую цим повідомленням нашу з вами поразку в інформаційній війні. Метою якої було створити інформаційний кокон і альтернативне інфополе, а потім переконати націю, що воно є реальністю", — написав він у блозі.

  Путін 4.0: як працює російська пропаганда

  Нагадаймо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що любителі Путіна запустили найбільшу пропаганду з часів СРСР.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/zahopyty-lviv-putinski-narkomany-pobachyly-chergove-marevo”