Сейчас: 2019-01-16 15:59:10

  Новости

  Гаага за ними плаче: чотири прізвища відповідальних за окупацію Криму

  За словами Андерса Аслунда рішення про анексію приймали чотири людини
  Рішення про окупацію Криму Російською Федерацією в 2014 році приймали чотири людини з верхівки російської влади

  Про це старший науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council Андерс Аслунд заявив у ефіру програми "Час відповідати" на "Радіо НВ".

  Так, за його словами, рішення приймали президент Росії Володимир Путін, нинішній начальник ФСБ Росії Олександр Бортник, секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев і екс-глава ФСБ Сергій Іванов.

  Нагадаймо, президент США Дональд Трамп зробив гучну заяву про анексію Криму, звинувативши в тому, що сталося, свого попередника Барака Обаму.

  Дональд Трамп заявив, що до анексії Криму Росією він поставився б інакше, ніж це зробив колишній американський президент Барак Обама.

  Про це він заявив на прес-конференції в Канаді за підсумками його участі в саміті G7.

  "Обама дозволив забрати Крим. Обама може говорити все, що захоче, але він дозволив Росії відібрати Крим. Я міг мати зовсім інше ставлення. Але ви повинні поставити своє запитання президенту Обамі. Чому він це зробив?", — заявив Трамп.

  Трам знову підтвердив, що підтримує повернення Росії до групи найбільш розвинених економік світу.

  "Я б хотів бачити Росію в G8 в противагу до G7. Я б сказав, що G8 — більш значуща група, ніж G7", — сказав Трамп.

  Американський президент зазначив, що повернення Росії стало б "активом" для всіх країн і "так було б краще для всіх". "Ми шукаємо миру для світу ... ми не прагнемо грати в ігри", — сказав Трамп.

  Крім того, він додав, що деякі учасники саміту G7 виступають з підтримкою до ідеї повернення Росії в групу. Він вважає, що відновлення G8 є позитивною річчю. Про це він заявив на прес-конференції на саміті G7 в Канаді.

  Як повідомляв портал "Знай.uа", канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що говорити про повернення РФ до G7 можна тільки після прогресу щодо ситуації в Україні.

  Канцлер Німеччини вважає, що говорити про повернення Росії до складу "Групи" можна буде після того, як буде досягнутий істотний прогрес у ситуації в Україні.

  "Ми всі тут (на саміті G7 в Канаді — прим. Ред) погодилися з тим, що повернення Росії до формату самітів G7 не може відбутися доти, поки не буде досягнутий істотний прогрес у відношенні проблем з Україною. Це була спільна точка зору", — наводять слова Ангели Меркель західні ЗМІ.  Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/gaaga-za-nymy-plache-chotyry-prizvysha-vidpovidalnyh-za-okupaciyu-krymu”

Новости