Сейчас: 2019-01-21 22:00:31

  Новости

  Party Like A Russian: Бабченко залишив гучне послання фанатам ЧС 2018

  Party Like A Russian — саме цей скандальний кліп Роббі Вільямса нагадав журналісту про незворотнє
  На тлі майбутнього Чемпіонату світу з футболу у Росії виникло чимало суперечок – починаючи зі ЗМІ і закінчуючи дипломатичними представництвами. Але скільки б не було фанатів, які б шанси не зазначалися у турнірних таблицях, факт агресії путінського війська не варто списувати із рахунків. Тим паче, зараз.

  Таку думку на своїй сторінці у "Фейсбуці" висловив російський опозиційний журналіст, блогер Аркадій Бабченко.

  ЧС-2018: кривава ціна матчу

  Він нагадав, що ніхто із величезного натовпу зівак-туристів в РФ може навіть не замислитися про те, як з легкої руки Кремля у різних країнах ( в тому числі – в Україні) розгорталися страшні події, тисячами гинули люди:

  "Я вболіваю за Росію "- а ти сидиш, дивишся на все це, і навіть вже посилати не хочеться. Сенцов голодує сьогодні тридцять другий день. Тридцять. Другий. День. Вчора на фронті убитий ще один хлопчина. Двадцять шість років. Микола Вільчинський. Дружина і двоє дітей. Чотири роки тому був збитий "Іл" з десантниками при заході на аеропорт Луганська. П’ятдесят чотири людини", — прокоментував Бабченко.

  Правда про Мордор

  За словами Бабченка, російська влада не криючись репресує цілий народ і навіть не несе відповідальності за масові вбивства, тому всім, хто підтримає матч, треба поглянути правді у вічі:

  "Рів з крокодилами — і танцюйте там свої танці з Чемпіонатом світу як хочете. Party Like A Russian", — підсумував журналіст, натякнувши на скандальний кліп Роббі Вільямса про РФ.

  Дивіться: ЧС-2018 в РФ: Низка країн оголосила дипломатичний бойкот

  Як повідомляв портал "Знай.ua", чоловік, який виконував роль вбивці в інсценуванні смерті російського журналіста Аркадія Бабченка, розповів про нові подробиці справи і "проговорився" про ще один фейк.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/party-like-a-russian-babchenko-zalyshyv-guchne-poslannya-fanatam-chs-2018”