Сейчас: 2019-01-16 16:07:39

  Новости

  У Києві знизять тарифи на тепло


  Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) розгляне питання встановлення для комунального підприємства “Київтеплоенерго” тарифу на виробництво теплової енергії для потреб населення на рівні 784,6₴

  Відповідний проект постанови оприлюднила НКРЭКУ для засідання 14 червня, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Кінцева вартість опалення, крім цієї цифри, також враховує тариф на транспортування і постачання тепла.

  Раніше аналогічний тариф “Київенерго” на виробництво тепла для потреб населення був зафіксований на рівні 1104,9 грн (без ПДВ).

  Таким чином, вартість тепла, виробленого на комунальних котелнях та ТЕЦ, що передаються від “Київенерго” до “Київтеплоенерго”, може знизитися на 29% або ж на 320,4₴

  Разом з тим кінцева вартість послуги централізованого опалення залежить також від нових тарифів на транспортування і постачання тепла, тому вона може змінитися не настільки суттєво.


  Нагадаймо, раніше повідомлялося, що НАК “Нафтогаз України” відмовлявся укладати новий договір на постачання газу “Київтеплоенерго”, поки столиця не сплатити старі борги.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/11/u-kyyevi-znyzyat-taryfy-na-teplo/”

Новости