Сейчас: 2019-01-16 16:02:01

  Новости

  Заступника Грицака хочуть змусити показати декларацію через суд

  Громадська організація "Центр протидії корупції" подала позов до першого заступника голови СБУ Павла Демчини щодо неподання ним декларації.

  Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва.

  "Позивач просить суд визнати бездіяльність Павла Демчини щодо неподання ним декларацій протягом 2016-2018 років", – йдеться в повідомленні.

  "ЦПК" також просить суд зобов’язати його подати декларації за 2015 – 2018 роки.  "Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі", – зазначають в суді.

  Раніше з оприлюдненого рішення суду стало відомо, що доходи Павла Демчини та його цивільної дружини Ольги Воловчук у кілька разів менші, ніж вартість автомобілів родини.

  Як відомо, НАБУ розслідує можливе незаконного збагачення і зловживання службовим становищем Павлом Демчиною.

  У березні 2017 року "Слідство.Інфо" повідомило, що перший заступник глави СБУ Павло Демчина, який очолює Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, офіційно мешкає у відомчому гуртожитку СБУ, хоча його дружина Ольга Воловчук мешкає у розкішному заміському маєтку і володіє елітними автівками.

  Після цього у СБУ заявили, що Демчина заперечує цю інформацію і сам звернувся до НАБУ з проханням перевірити такі повідомлення.

  "Схеми" опублікували розлідування, в якому йшлось, що Демчина, перебуваючи під слідством НАБУ, придбав позашляховик Range Rover Sport вартістю понад 30 тисяч доларів.

  Читайте також: ЗМІ показали таємні статки заступника глави СБУ Демчини

  Як відомо, на початку березня 2017 року "ЦПК" звернувся до суду з позовом проти Служби безпеки України, звинувативши спецслужбу в засекреченні декларацій співробітників.

  Однак суд позов не задовольнив.
  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/11/7183012/”

Новости