Сейчас: 2018-10-22 20:33:58

  Новости

  "Це злить!" Доброволець розповів, що робити з окупованим Донбасом

  "Це злить!" Доброволець розповів, що робити з окупованим Донбасом
  "Це злить!" Доброволець розповів, що робити з окупованим Донбасом

  Україна має не тільки перемогти у війні на Донбасі, але і вирішити, що робити з населенням на окупованих територіях. Поки ж навіть ті вихідці з регіону, які причетні до ситуації, що склалася, не тільки не відповідають перед законом, а й продовжують займати керівні посади.

  Ці люди можуть стати п’ятою колоною, заявив в інтерв’ю OBOZREVATELдоброволець батальйону імені Кульчицького Сергій Ткаченко.

  "Ми ж не розуміємо, що ми хочемо від цих територій. Приєднати їх назад? Що в такому випадку ми будемо робити з тим населенням, яке не зможе сприйняти українську владу? Прийняти їх у свою велику і дружну сім’ю ми не можемо — бо цим ми цю сім’ю розвалимо. Це буде 5 колона, яку ми будемо годувати і забезпечувати, а вони будуть нам шкодити, насправді ", — зазначає боєць.

  На думку Ткаченка, в цьому відношенні Україна цілком може запозичити досвід балтійських країн.

  "Є варіант, як в країнах Балтії — статуси громадянина і негромадянина. Може, на якомусь етапі це і вихід. Чому б і ні? Ці люди зможуть працювати в Україні, жити тут, але в політичному житті участі не братимуть. Тому що вже зараз багато ключових посад що на Донбасі, що в Києві займають знову вихідці з Донецька — при всій повазі до більшості народжених в цьому місті наших співвітчизників. Чому це відбувається — незрозуміло. Тому що деякі особистості — досить одіозні. Але це злить", — заявив нацгвардієць.


  Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/241567-tse_zlitj_dobrovoletsj_rozpoviv_shcho_robiti_z_okupovanim_donbasom”