Сейчас: 2019-01-16 16:03:27

  Новости

  Савченко просить СБУ перевірити зв’язки Пашинського з Путіним


  Депутат Верховної Ради Надія Савченко (позафракційний) звернулася з депутатським зверненням до голови СБУ з вимогою перевірити інформацію про нібито фінансування людей з оточення депутата Сергія Пашинського (“Народний фронт”) з особистого фонду президента Росії Володимира Путіна.

  Про це повідомила прес-служба нардепа, який знаходиться в СІЗО, на сторінці в соцмережі Фейсбук, пише НАРОДНА ПРАВДА.

  “Нещодавно, під час прямої трансляції із залу судових засідання, при обранні запобіжного заходу Борису Герману, він публічно заявив, що люди з оточення народного депутата України від “Народного фронту”, голови комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського фінансуються з особистого фонду російського диктатора Володимира Путіна. Заява Бориса Германа прозвучало в даній їм клятві, в присутності ЗМІ та великої кількості свідків. Продовжуючи виконувати обов’язки народного депутата, Надія Савченко звернулася з депутатським зверненням до голови СБУ з вимогою надати інформацію про те, які заходи реагування були прийняті, чи надавалася правова оцінка органами Служби безпеки України заяв Германа”, – йдеться в повідомленні.


  Також Савченко звернулася до генерального директора ДК “Укроборонпром” по факту перебування на посаді керівника одного з департаментів зазначеного стратегічного підприємства сина Сергія Пашинського – Антона Пашинського, що суперечить, як мінімум, ст. 1 ЗУ “Про запобігання корупції”.  Нагадаймо, польська компанія Wtorplast подасть позов до журналу “Новое время” та автору скандального матеріалу про корупційні схеми щодо закупівлі БМП, де фігурує нардеп Пашинський.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/07/savchenko-prosyt-sbu-pereviryty-zv-yazky-pashynskogo-z-putinym/”

Новости