Сейчас: 2019-01-20 13:44:50

  Новости

  Київ сколихнув черговий скандал у пологовому будинку, є подробиці


  Лікар київського пологового будинку на Червоному Хуторі Олександр Курган халатно прийняв пологи у однієї з пацієнток, а після ще й наполегливо вимагав з неї гроші.

  “З таким нахабством я ще не стикалася. Жінка приїхала на 40 тижні з направленням від лікаря з приводу поганого КТГ. При цьому лікар брала мазок і заодно подивилася шийку матки. Сказала, що шийка прекрасна, зріла, але дитина дуже високо. Після огляду почалися невеликі виділення. У пологовому будинку на приймальному лікар Курган Олександр Іванович першою справою запитав з ким вона домовлялася за пологи і коли жінка сказала, що буде народжувати на черговій бригаді, він відповів, що значить він буде їх вести “, – написала в Facebook дуола Лариса Чепрасова, яка вела пологи, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель.

  За словами Чепрасової, вона приїхала через півгодини після цього. У наступні три години її клієнтка відчувала себе нормально.

  “Матка періодично приходила в тонус, але без додаткових відчуттів. Потім на огляді лікар сказав, що ті ж 5 см і потрібно робити но-шпу, щоб розслабити шийку. Після нош-пьи (думаю з окситоцином) пішли сильні сутички. Ще через 3 години він знеболив наркотичним анальгетиком, що викликало і помірну брадикардію і після пологів сонну мляву дівчинку. Весь цей час лікар прекрасно “розводив” – я так тобі допомагаю, я такий прекрасний … “, – розповіла вона.

  В результаті дівчинка з’явилася на світ з великою кефалогематомою і вялим смоктальним рефлексом. Також Чепрасова додала, що крововтрата у її клієнтки була значно більше, ніж належить.

  Відразу після пологів Курган нібито покликав Чепрасову в ординаторську і почав відкрито вимагати гроші.

  “Я йому розповіла, що він неправий, що викликав пологи у жінки, яка ще не народжувала і, що всі ці ускладнення наслідок його жадібності і зовсім не етичної поведінки. Коли жінку переводили в палату він просто стояв над чоловіком, поки йому не дали хоч скількись грошей “, – уклала вона.

  Зазначимо, у мережі є сайт з відгуками на роботу Олександра Кургана.

  Нагадаємо, вартість базового пакету послуг при пологах в приватних київських пологових будинках коливається від 45 до 52 тисяч гривень. За ці гроші породілля отримає повний пакет медпослуг та все необхідне жінці та дитині від моменту прибуття у пологовий будинок та до виписки. У деяких клініках діють знижки для тих жінок, чию вагітність вели їхні лікарі.

  Нагадаємо також, Міністерство охорони здоров’я України заперечило інформацію, що починаючи із 2019 року в Україні пологи будуть платними. Повідомляється, що пологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними в 2019 році і надалі. Держава покриє 100% вартості цих послуг. Медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/06/kyyiv-skolyhnuv-chergovyj-skandal-u-pologovomu-budynku-ye-podrobytsi/”