Сейчас: 2019-01-20 13:30:27

  Новости

  Перейменування Дніпропетровської області: зібрано 150 голосів депутатів


  Народний депутат України Андрій Денисенко зібрав 150 підписів депутатів під проектом змін до Конституції – за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

  Про це Андрій Денисенко написав у Facebook, інформує НАРОДНА ПРАВДА.

  “Маю на руках 150 підписів народних депутатів під проектом змін до Конституції України – за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. З різних фракцій і груп, крім Опозиційного блоку. Після Великодня планую зареєструвати його в апараті Верховної Ради”, – зокрема написав Денисенко.

  Депутат висловив переконання, що спільними зусиллями громадськості, науковців та культурних діячів, які ініціювали цей процес, та народних депутатів “край п‘яти Січей” нарешті отримає гідну назву та позбудеться “тавра” прізвища одного з організаторів Голодомору.

  “Серце козацького краю поверне собі ім‘я, дароване предками, в час, коли уславлений дух Січі після трьох сотень років російського полону знов буяє степом і ярами над Дніпром”, – додав він.


  Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, 22 лютого на пленарному засіданні Київської міської ради депутати ухвалили рішення, яким затвердили низку перейменувань столичних топонімів. Так Московський міст, який з’єднує правий берег Києва і масив Троєщина, отримав назву Північного, а вулицю Ванди Василевської перейменовано на вулицю Богдана Гаврилишина.

  Додамо, що Київська міська рада під час засідання затвердила переіменування 13 вулиць столиці. Зокрема, провулок Ладо Кецховелі на Подолі отримає історичну назву – Воздвиженський провулок.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/06/perejmenuvannya-dnipropetrovskoyi-oblasti-zibrano-150-golosiv-deputativ/”