Сейчас: 2019-01-20 14:09:16

  Новости

  Киянин виявив металевий предмет в макаронах, куплених в «АТБ» (відео)


  Житель столиці Артем Журба купив упаковку макаронів із залізним «куточком» всередині пачки. Про це він написав на форумі OTZYVUA і опублікував відповідне відео.

  За його словами, товар був придбаний в одному з магазинів мережі «АТБ-Маркет» у Києві (бульвар Кольцова, 14).

  «Можливо у виробника проходить якась акція» купи 100 пачок макаронів – збери шафу-купе », – пожартував киянин.

  Дивні знахідки в мережі супермаркетів «АТБ» – не рідкість. В кінці березня клієнтка з м Дніпро купила в «АТБ» печиво з камінням.

  А в минулому році в хлібі, купленому в одному із запорізьких супермаркетів мережі “АТБ”, був знайдений цвях. Інформацією про це поділився один з жителів міста.

  “Купив хліб в АТБ, який знаходиться навпроти Вознесенки. В результаті мало не з’їв цвях!”, – обурився покупець.

  Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, статки кожного з яких у 2017 році склали близько 105 млн доларів.

  Нагадаємо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Йдеться про мережу магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року. Не дивлячись на так звану «продажу» оточенню міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017 го, менеджери АТБ працюють в його структурах досі. Сам же Геннадій Буткевич і його партнери були звинувачені у зв’язках з Росією, відмиванні грошей і сепаратизмі.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/05/kyyanyn-vyyavyv-metalevyj-predmet-v-makaronah-kuplenyh-v-atb-video/”