Сейчас: 2018-12-19 13:53:02

  Блоги

  Вища рада правосуддя ухвалила рішення звільнити франківського суддю-хабарника


  Вища рада правосуддя 25 вересня ухвалила звільнити у відставку суддю господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку.

  Як інформувала “Галка”, суддю Володимира Булку 7 серпня затримали у франківському ресторані під час отримання 3 тисяч євро хабара від підприємця.

  Він вимагав гроші за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства.

  Вища рада правосуддя задовольнила подання Генерального прокурора та дала згоду на утримання судді Господарського суду Івано-Франківської області під вартою. Однак слідчий суддя Солом’янського районного суду м. Києва відмовив детективу НАБУ у клопотанні застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

  Однак колегія суддів Апеляційного суду м. Києва вищезазначену ухвалу суду першої інстанції скасувала як незаконну та постановила нову ухвалу, якою підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати місце проживання у нічний період доби, пише КУРС.

  Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/vishha-rada-pravosuddya-uhvalila-rishennya-zvilniti-frankivskogo-suddyu-habarnika/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]