Сейчас: 2018-12-14 10:28:10

  Актуально

  СБУ проводить обшуки в десяти фондових компаніях – ЗМІ

  Співробітники СБУ проводять обшуки на підставі рішення Шевченківського суду Києва

  Служба безпеки України (СБУ) проводить обшуки в десяти фондових компаніях, повідомляє агентство "Українські новини" із посиланням на джерело.

  За словами співрозмовника, вони відбуваються на підставі рішення Шевченківського суду Києва, яке було ухвалено у вересні, але в Єдиному реєстрі судових рішень відсутнє.

  Обшуки проводять у компаніях:

  1. Фондова біржа ПФТС;
  2. "Українська біржа";
  3. "Універ Капітал";
  4. КУА "Універ Менеджмент";
  5. "I-Інвест";
  6. "Майстер Брок";
  7. "Навігатор-Інвест";
  8. "АРТ Капітал";
  9. "Опексир Лімітед";
  10. "Крінкліф Ентерпрайзис Лімітед".

  Джерела агентства повідомили, що зазначені компанії та низка фізосіб здійснили операції з облігаціями внутрішньої державної позики в режимі так званого групового звіту (укладення біржових контрактів, які забезпечені правами на отримання грошових коштів на підставі відповідних зустрічних зобов’язань), які спрямовані на "маскування" незаконного походження коштів у сумі понад 86 млн₴

  Співробітникам СБУ надано доступ до документів щодо операцій "Розрахункового центру".

  Керівник громадської організації "Всеукраїнське об’єднання Автомайдан" Олексій Гриценко повідомив 11 жовтня, що СБУ провела обшук у глави інвестиційної компанії "Універ" Тараса Козака.

  ОВДП випускає Міністерство фінансів України і є найнадійнішими цінними паперами в країні, їх погашення гарантовано бюджетом, повідомляють на сайті "Украинської біржі".


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-sbu-provodit-obshuki-v-desjati-fondovih-kompanijah-zmi-418189.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]