Сейчас: 2018-12-14 09:32:30

  Актуально

  За кожен вибух складів боєприпасів повинен хтось особисто відповісти - Тимошенко

  Усі, хто персонально відповідає за вибухи на військових складах має понестиперсональну відповідальність за вибухи під Ічнею.

  Про це Юлія Тимошенко заявила під час відвідин XI Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт – XXI».

  «За кожен такий вибух складів боєприпасів мусять понести відповідальність ті, хто персонально зобов’язані були цього не допустити», – переконана лідер «Батьківщини».

  На думку Юлії Тимошенко, саме некомпетентність військового керівництва України призвела до того, що зброя, яка мала захищати державу від ворога, фактично повернулася проти українських родин, створюючи загрозу їхньому життю.  «Я не вірю, що це випадковість. Я не вірю, що цьому не можна було запобігти. Це якість та професіоналізм всіх, хто персонально відповідає за такі вибухи складів, за знищення боєприпасів, за горе людей, які зараз мусять виїжджати зі своїх осель. І, по суті, їхні родини сьогодні перебувають в небезпеці», – сказала політик.

  Доки прості люди платять податки спеціально для того, щоб підвищити обороноздатність країни та захистити її від війни, влада своїми некомпетентними і злочинними діями руйнує обороноздатність держави, переконана Юлія Тимошенко.

  «Порядок треба наводити негайно. І чим швидше ми зможемо до цього приступити, тим краще буде для країни», – сказала лідер «Батьківщини».


  Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-10-09/za-kajdyiy-vzryiv-skladov-boepripasov-doljen-kto-to-lichno-otvetit---timoshenko/142973”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]